Kies een sector en regio: alle spelers gerankt op omzet, gezondheid of personeelsbestand. Selecteer bedrijven en vergelijk ze direct.
| ⚖ | # | Bedrijf | Gemeente | Omzet | FTE | Gezondheid | Sector-pctl | Web |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 701 | DAVO & CO | Grimbergen | €805K | — | 100 | P75 | — | |
| 702 | HVAC | Sint-Lambrechts-Woluwe | €803K | 3 | 82 | P47 | hvac.com | |
| 703 | FILTRO | Brussel | €792K | — | 27 | P12 | — | |
| 704 | M.O. Construct | Asse | €789K | — | 100 | P75 | — | |
| 705 | TITAN WORKS | Ninove | €789K | — | 52 | P21 | titanworks.com | |
| 706 | MED ELEVATEURS | Schaarbeek | €789K | — | 79 | P44 | — | |
| 707 | Etablissements Lica | Sint-Jans-Molenbeek | €788K | — | 91 | P60 | — | |
| 708 | LIMINDA | Evere | €779K | — | 100 | P75 | liminda.be | |
| 709 | RDVB | Anderlecht | €776K | — | 100 | P75 | rdvb.com | |
| 710 | FERRO RENOVATION | Evere | €776K | — | 100 | P75 | ferrorenovation.be | |
| 711 | AS IMPEC | Evere | €771K | — | 100 | P75 | — | |
| 712 | M&G CONSTRUCTIE EN REPARATIE | Grimbergen | €769K | — | 71 | P34 | — | |
| 713 | SYDRA TRANS | Sint-Agatha-Berchem | €768K | — | 65 | P28 | — | |
| 714 | DR ENTREPRISE GENERALE | Jette | €764K | — | 96 | P68 | — | |
| 715 | LOUIS Roland | Vaux-sur-Sûre | €761K | — | 81 | P46 | louisroland.be | |
| 716 | Evolva | Boom | €759K | — | 90 | P58 | — | |
| 717 | KINDT TECHNICS | Kruisem | €757K | — | 96 | P68 | — | |
| 718 | Luvian decor | Vorst | €754K | — | 99 | P73 | — | |
| 719 | ESCAPE CONCEPT | Brussel | €752K | — | 75 | P40 | — | |
| 720 | CRAWLER | Sint-Jans-Molenbeek | €751K | — | 96 | P68 | — | |
| 721 | UDI | Waver | €748K | — | 75 | P40 | — | |
| 722 | DAKWERKEN GUESSOUM | Roeselare | €747K | — | 100 | P75 | — | |
| 723 | EXULTEX | Meerhout | €745K | 11 | 99 | P73 | — | |
| 724 | PHILIPPE MARQUET | Stoumont | €743K | — | 95 | P66 | — | |
| 725 | Dakwerken Kris Verhaegen | Tremelo | €742K | — | 20 | P8 | — | |
| 726 | ZARIN | Leuven | €738K | — | 100 | P75 | — | |
| 727 | TOPOS GROUP | Antwerpen | €737K | — | 100 | P75 | — | |
| 728 | Les Etablissements Jacquemart Marcellin et Fils | Daverdisse | €736K | — | 92 | P61 | — | |
| 729 | T.D.E. | Bree | €735K | — | 9 | P5 | — | |
| 730 | D.E.C.S.I. | La Louvière | €734K | — | 100 | P75 | — | |
| 731 | Tom Van Rompay Dak -en Timmerwerken | Herenthout | €730K | — | 100 | P75 | — | |
| 732 | MINTECH | Brussel | €729K | — | 45 | P18 | — | |
| 733 | R.G.S.PLAFONNAGE | Fléron | €729K | — | 100 | P75 | — | |
| 734 | EduardElectricity | Halle | €726K | — | 77 | P42 | — | |
| 735 | IMMOBOIS.BE | Bastenaken | €725K | — | 81 | P46 | — | |
| 736 | Ma-Renov | Itter | €724K | — | 100 | P75 | — | |
| 737 | Automatic Alarm | Machelen | €723K | 7 | 80 | P45 | automaticalarm.com | |
| 738 | INPREN | Ardooie | €723K | — | 89 | P57 | inpren.be | |
| 739 | ECASIA | Hasselt | €722K | — | 100 | P75 | ecasia.be | |
| 740 | ORV GROUP | Halle | €722K | — | 100 | P75 | — | |
| 741 | RTC MENUISERIE | Charleroi | €720K | — | 100 | P75 | — | |
| 742 | MAURISSEN | Genk | €720K | — | 61 | P26 | maurissen.be | |
| 743 | PAAM CONSTRUCT | Nazareth-De Pinte | €719K | — | 99 | P73 | — | |
| 744 | COLIN ET FILS | Châtelet | €718K | — | 95 | P66 | colinetfils.be | |
| 745 | DCI.6 | Sint-Jans-Molenbeek | €715K | — | 57 | P24 | — | |
| 746 | ASCENSEURS PREGALDIEN | Ans | €702K | — | 78 | P44 | ascenseurspregaldien.be | |
| 747 | SIV BAT | Anderlecht | €701K | — | 54 | P22 | — | |
| 748 | TECH-IMMO SERVICES | Tubeke | €693K | — | 22 | P11 | — | |
| 749 | BVI CONSTRUCT | Kraainem | €693K | — | 81 | P46 | — | |
| 750 | ZANDECO CONSTRUCT | Sint-Jans-Molenbeek | €693K | — | 67 | P30 | — |