Kies een sector en regio: alle spelers gerankt op omzet, gezondheid of personeelsbestand. Selecteer bedrijven en vergelijk ze direct.
| ⚖ | # | Bedrijf | Gemeente | Omzet | FTE | Gezondheid | Sector-pctl | Web |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 901 | S.E. SOLUTIONS | Torhout | €508K | — | 95 | P66 | — | |
| 902 | BB Principe | Antwerpen | €507K | — | 100 | P75 | — | |
| 903 | DF CONCEPTION | Dinant | €507K | — | 100 | P75 | dfconception.be | |
| 904 | ESCADA BELGIUM | Hamont-Achel | €505K | — | 100 | P75 | — | |
| 905 | SSM GROUP | Asse | €505K | — | 20 | P8 | ssmgroup.be | |
| 906 | E&F Techniek | Bonheiden | €504K | — | 100 | P75 | — | |
| 907 | CREATIVE PROJECT | Merchtem | €503K | — | 6 | P4 | — | |
| 908 | RENEWBUILD | Mortsel | €503K | — | 83 | P48 | renewbuild.be | |
| 909 | ROMBAT DESIGN | Kraainem | €503K | — | 86 | P52 | rombatdesign.be | |
| 910 | BONONO CONSTRUCT | Kraainem | €502K | — | 98 | P72 | — | |
| 911 | MARCEL JACOBS | Voeren | €499K | — | 88 | P55 | — | |
| 912 | SEBAELEC | Charleroi | €498K | 3 | 16 | P7 | — | |
| 913 | Elektro Peter Luyten | Brasschaat | €498K | — | 100 | P75 | — | |
| 914 | INSTAL SYSTEM | Steenokkerzeel | €496K | — | 100 | P75 | — | |
| 915 | ADSV KLIMAAT CONFORT | Arendonk | €496K | — | 100 | P75 | — | |
| 916 | BELGOSUN | Machelen | €496K | — | 64 | P28 | belgosun.be | |
| 917 | ELECTRO CHASSIS | Seraing | €495K | — | 40 | P15 | — | |
| 918 | TARNARII | Anderlecht | €495K | — | 100 | P75 | tarnarii.com | |
| 919 | VENTO GRUP | Gent | €494K | — | 100 | P75 | ventogrup.com | |
| 920 | DOCKX | Charleroi | €493K | — | 98 | P72 | dockx.be | |
| 921 | MACLEASE | Hasselt | €493K | — | 92 | P61 | maclease.com | |
| 922 | NO PINTO & Co | Brussel | €493K | — | 89 | P57 | — | |
| 923 | ARROW CONSTRUCT | Oudergem | €492K | — | 72 | P38 | — | |
| 924 | MD TEHNOBETON | Meerhout | €492K | — | 55 | P23 | — | |
| 925 | DUBOIS-TOITURE | Eigenbrakel | €491K | — | 20 | P8 | dubois-toiture.be | |
| 926 | INTERACTIV GROUP | Sint-Jans-Molenbeek | €491K | — | 59 | P25 | — | |
| 927 | BOIS NOBLE | Sint-Lambrechts-Woluwe | €491K | — | 42 | P16 | boisnoble.be | |
| 928 | CHAPE ART | Beernem | €491K | — | 77 | P42 | chapeart.be | |
| 929 | SER RENOV DESIGN | Anderlecht | €490K | — | 75 | P40 | — | |
| 930 | ETABLISSEMENTS PHILIPPE DETHY CARRELAGES | Namen | €490K | 4 | 85 | P50 | — | |
| 931 | R.BASA Services | Kampenhout | €490K | — | 100 | P75 | — | |
| 932 | Floris Moeneclaey Projects | Veurne | €488K | — | 96 | P68 | — | |
| 933 | Magique Carro | Sint-Pieters-Leeuw | €487K | — | 100 | P75 | — | |
| 934 | EURO MOLDO CONSTRUCT | Anderlecht | €486K | — | 100 | P75 | — | |
| 935 | B.M. RENOVE | Sint-Pieters-Leeuw | €486K | — | 71 | P34 | bmrenove.com | |
| 936 | BRACCO Grond en Betonwerken | Ronse | €486K | — | 100 | P75 | — | |
| 937 | LUMINA | Nijvel | €486K | — | 71 | P34 | — | |
| 938 | BILICI CONSTRUCT | Dilbeek | €486K | — | 94 | P65 | — | |
| 939 | Mont MR | Meise | €485K | — | 82 | P47 | montmr.be | |
| 940 | DE LEEGE MARC, Loodgieterij en Daken | Niel | €485K | 2 | 95 | P66 | — | |
| 941 | M.D.M. | Bergen | €484K | — | 56 | P23 | — | |
| 942 | MDC-AIR | Nazareth-De Pinte | €484K | — | 99 | P73 | — | |
| 943 | S.P.N. GROUP | Leuven | €483K | — | 95 | P66 | — | |
| 944 | Ton Services | Zaventem | €481K | — | 52 | P21 | tonservices.com | |
| 945 | EJS | Grâce-Hollogne | €480K | — | 100 | P75 | — | |
| 946 | Ioanin Construct | Zaventem | €480K | — | 16 | P7 | — | |
| 947 | J A M SERVICES | Sint-Jans-Molenbeek | €478K | — | 53 | P21 | jamservices.com | |
| 948 | JUNIOR SURUBI | Anderlecht | €477K | — | 95 | P66 | — | |
| 949 | NEDALU | Lendelede | €476K | — | 98 | P72 | nedalu.be | |
| 950 | SRL DORT ERIC | Florenville | €475K | — | 100 | P75 | — |