Kies een sector en regio: alle spelers gerankt op omzet, gezondheid of personeelsbestand. Selecteer bedrijven en vergelijk ze direct.
| ⚖ | # | Bedrijf | Gemeente | Omzet | FTE | Gezondheid | Sector-pctl | Web |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1301 | VAN TOREN | Gent | €265K | — | 92 | P61 | — | |
| 1302 | AMIR TOITURES | Herstal | €265K | — | 7 | P4 | — | |
| 1303 | GFSERVICES | Vorst | €265K | — | 100 | P75 | gfservices.be | |
| 1304 | SUVTEC | Elsene | €264K | — | 100 | P75 | — | |
| 1305 | STUCABERT PLEISTERWERK | Gent | €264K | — | 99 | P73 | — | |
| 1306 | POPA TOITURE | Aalst | €264K | — | 78 | P43 | — | |
| 1307 | Depanna-plomb | Dilbeek | €262K | — | 77 | P42 | — | |
| 1308 | SR industries | Seraing | €261K | — | 34 | P13 | srpaint.be | |
| 1309 | TOITURE MAG | Hannuit | €259K | — | 54 | P22 | toituremag.be | |
| 1310 | MBK CONSTRUCT | Brussel | €259K | — | 100 | P75 | mbkconstruct.com | |
| 1311 | NEW TOWN | Sint-Joost-ten-Node | €258K | — | 96 | P68 | — | |
| 1312 | ELECTRICITY - MECANIC - COMMERCIALISATION | Etterbeek | €258K | — | 68 | P32 | — | |
| 1313 | 4 GLM CONSTRUCT | Brussel | €258K | — | 100 | P75 | — | |
| 1314 | AS & MK | Sint-Truiden | €257K | — | 100 | P75 | asmk.be | |
| 1315 | EEG ART | Dilbeek | €257K | — | 57 | P24 | eegart.com | |
| 1316 | TOITURE M&CO | Vorst | €257K | — | 98 | P72 | toituremco.be | |
| 1317 | ACM TOITURE | Nijvel | €256K | — | 85 | P50 | — | |
| 1318 | GIOKO CONSTRUCT | Gent | €256K | — | 100 | P75 | — | |
| 1319 | DAOSIM | Wetteren | €256K | — | 100 | P75 | — | |
| 1320 | FRAGOSO & JE. INNOVATION | Sint-Gillis | €255K | — | 39 | P15 | — | |
| 1321 | CIM PROJECT | Tongeren-Borgloon | €255K | — | 95 | P66 | — | |
| 1322 | D-H ELEC | Oerle | €255K | — | 95 | P66 | dhelec.com | |
| 1323 | BELKOM | Asse | €254K | — | 94 | P65 | — | |
| 1324 | ASYS ELECTRO | Etterbeek | €254K | — | 67 | P30 | — | |
| 1325 | HASTIR POELERIE | Florennes | €254K | — | 100 | P75 | — | |
| 1326 | Iso Chape | Brussel | €254K | — | 88 | P55 | — | |
| 1327 | INDURO | Sint-Pieters-Leeuw | €253K | — | 96 | P68 | induro.com | |
| 1328 | LES TOURNIERES | Luik | €253K | — | 81 | P71 | lestournieres.be | |
| 1329 | MARCOLINI | Charleroi | €253K | — | 35 | P14 | — | |
| 1330 | IYAD CONSTRUCT | Schaarbeek | €253K | — | 51 | P20 | — | |
| 1331 | TVDB INTERIEUR | Vorselaar | €252K | — | 67 | P30 | tvdbinterieur.be | |
| 1332 | HOME SWEET HOME spirit | Herstal | €252K | — | 77 | P42 | — | |
| 1333 | FP RENOV | Zaventem | €251K | — | 100 | P75 | — | |
| 1334 | valentindecor & cie | Anderlecht | €251K | — | 93 | P63 | — | |
| 1335 | AMD GROUP | Grimbergen | €251K | — | 85 | P50 | amdg.ru | |
| 1336 | Renovat | Sint-Agatha-Berchem | €250K | — | 100 | P75 | renovat.be | |
| 1337 | O.D.A.DECOR COATINGS | Charleroi | €250K | — | 100 | P75 | — | |
| 1338 | MCM BAT | Sint-Jans-Molenbeek | €250K | — | 96 | P68 | — | |
| 1339 | BF PROJECT | Zaventem | €250K | — | 99 | P73 | — | |
| 1340 | Marco Renovatie | Antwerpen | €250K | — | 20 | P8 | — | |
| 1341 | NIEWIADOMSKI | Anderlecht | €250K | — | 100 | P75 | niewiadomski.com | |
| 1342 | PINDINELLO | Châtelet | €249K | — | 7 | P4 | — | |
| 1343 | LDM | Ganshoren | €248K | — | 96 | P68 | — | |
| 1344 | V&L Concepts | Lede | €248K | — | 73 | P39 | — | |
| 1345 | CHAUFFAGE SOLUTION | Drogenbos | €248K | — | 99 | P73 | chauffagesolution.be | |
| 1346 | DEV SOLUTION | Schaarbeek | €248K | — | 91 | P60 | devsolution.com | |
| 1347 | Côtémaison | Manage | €247K | — | 71 | P34 | — | |
| 1348 | TECHNO-KIT | Blegny | €247K | — | 86 | P52 | technokit.com | |
| 1349 | BOVA | Deerlijk | €247K | — | 96 | P68 | — | |
| 1350 | TIM RENOVATION | ’s Gravenbrakel | €246K | — | 99 | P73 | — |