Kies een sector en regio: alle spelers gerankt op omzet, gezondheid of personeelsbestand. Selecteer bedrijven en vergelijk ze direct.
| ⚖ | # | Bedrijf | Gemeente | Omzet | FTE | Gezondheid | Sector-pctl | Web |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 101 | PLUDIS | Bree | €87.3M | 24 | 53 | P35 | pludis.be | |
| 102 | COCK'S VLEESWAREN | Sint-Niklaas | €87.2M | 19 | 51 | P28 | — | |
| 103 | RENDAC | Denderleeuw | €86.9M | 139 | 95 | P77 | — | |
| 104 | Capra | Halen | €85.8M | 108 | 92 | P73 | capra.be | |
| 105 | DICOGEL | Ardooie | €84.2M | 76 | 85 | P63 | — | |
| 106 | GADUS | Nieuwpoort | €79.0M | 82 | 88 | P67 | gadus.be | |
| 107 | BELTASTE HAMONT | Hamont-Achel | €78.5M | 203 | 99 | P82 | — | |
| 108 | Barry Callebaut Manufacturing Halle | Halle | €78.1M | 468 | 54 | P36 | — | |
| 109 | SCHILDERMANS PLUIMVEESLACHTERIJ EN VLEESVERWERKING | Bree | €77.7M | 69 | 53 | P35 | — | |
| 110 | BONDUELLE NORTHERN EUROPE | Kortemark | €77.3M | 32 | 18 | P14 | — | |
| 111 | Manna foods | Schoten | €76.9M | 127 | 100 | P83 | mannafoods.com | |
| 112 | CULINOR | Destelbergen | €76.9M | 232 | 84 | P62 | culinor.com | |
| 113 | Natrajacali | Bredene | €76.6M | 109 | 54 | P36 | — | |
| 114 | Voeders Ostyn | Roeselare | €76.5M | 15 | 90 | P70 | — | |
| 115 | STAR MEAL | Westerlo | €76.1M | 153 | 100 | P83 | — | |
| 116 | ALIA 2 | Floreffe | €75.4M | 19 | 50 | P34 | — | |
| 117 | DETRY | Aubel | €72.2M | 245 | 80 | P58 | detry.com | |
| 118 | Arla Foods Belgien | Welkenraedt | €71.7M | 18 | 94 | P75 | — | |
| 119 | MENKEN | Aartselaar | €71.2M | 48 | 95 | P77 | menken.be | |
| 120 | JACQUES IJS | Westerlo | €70.8M | 165 | 93 | P74 | — | |
| 121 | The Spice Factory | Eigenbrakel | €70.4M | 76 | 73 | P51 | thespicefactory.com | |
| 122 | PLUKON CONVENIENCE OLEN | Olen | €69.4M | 140 | 88 | P67 | — | |
| 123 | SanoRice Belgium | Zottegem | €68.5M | 259 | 87 | P66 | — | |
| 124 | CAFES F. ROMBOUTS S.A. | Aartselaar | €67.8M | 150 | 71 | P48 | — | |
| 125 | SA/NV VANDEPUTTE HUILERIE - OLIEFABRIEK | Moeskroen | €67.7M | 31 | 90 | P70 | — | |
| 126 | Cafés Liégeois | Thimister-Clermont | €67.3M | 97 | 61 | P40 | — | |
| 127 | Belgian Ice Cream Group | Kasterlee | €66.5M | 275 | 84 | P62 | belgianicecreamgroup.com | |
| 128 | FIDES PETFOOD | Oostende | €66.2M | 60 | 100 | P83 | fidespetfood.com | |
| 129 | MAMMA LUCIA | Nijvel | €65.8M | 160 | 100 | P83 | cantinamammalucia.com | |
| 130 | DE LAET INTERNATIONAL | Antwerpen | €65.1M | 57 | 91 | P71 | — | |
| 131 | POMUNI FROZEN NV | Ranst | €64.7M | 82 | 100 | P83 | — | |
| 132 | SCALDIS - RUIEN | Kluisbergen | €62.5M | 24 | 100 | P83 | — | |
| 133 | CERELIA BELGIUM | Veurne | €62.3M | 123 | 82 | P60 | — | |
| 134 | VEOS | Wingene | €62.2M | 64 | 87 | P66 | veos.be | |
| 135 | The Belgian Chocolate Group | Olen | €61.9M | 140 | 48 | P33 | belgianchocolategroup.com | |
| 136 | Chocolaterie Guylian | Sint-Niklaas | €61.5M | 157 | 79 | P57 | — | |
| 137 | AVENO | Antwerpen | €61.2M | 43 | 54 | P36 | aveno.be | |
| 138 | MORA | Mol | €61.2M | 76 | 91 | P71 | mora.be | |
| 139 | Bens Retail | Westerlo | €60.9M | 40 | 47 | P32 | bensretail.be | |
| 140 | Aminolabs Belgium | Hasselt | €60.8M | 120 | 90 | P66 | — | |
| 141 | POPPIES BAKERIES WERVIK | Wervik | €59.5M | 96 | 97 | P80 | — | |
| 142 | MEURENS NATURAL | Herve | €59.2M | 69 | 100 | P83 | meurensnatural.com | |
| 143 | GRAMYBEL | Moeskroen | €59.0M | 63 | 36 | P26 | — | |
| 144 | ALLGRO | Sint-Lievens-Houtem | €58.9M | 112 | 65 | P42 | allgro.be | |
| 145 | DeliBarn Veurne | Veurne | €57.8M | 100 | 80 | P58 | — | |
| 146 | Guina | Machelen | €56.7M | 73 | 86 | P64 | — | |
| 147 | Firma d'Aussy | Torhout | €55.1M | 28 | 91 | P71 | — | |
| 148 | POPPIES BAKERIES ZONNEBEKE | Zonnebeke | €54.9M | 162 | 71 | P48 | — | |
| 149 | CONFISERIE VAN DAMME | Wetteren | €54.6M | 79 | 91 | P71 | — | |
| 150 | Joosen-Luyckx | Turnhout | €54.6M | 32 | 81 | P59 | joosenluyckx.be |