Kies een sector en regio: alle spelers gerankt op omzet, gezondheid of personeelsbestand. Selecteer bedrijven en vergelijk ze direct.
| ⚖ | # | Bedrijf | Gemeente | Omzet | FTE | Gezondheid | Sector-pctl | Web |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 101 | DELVAUX CREATEUR | Etterbeek | €98.9M | 69 | 13 | P13 | — | |
| 102 | JORSSEN NOORD | Antwerpen | €98.0M | 44 | 49 | P32 | jorssennoord.be | |
| 103 | MICHAËL MAZUIN NAMUR OUEST | Fosses-la-Ville | €96.4M | 75 | 54 | P35 | — | |
| 104 | Star Mobility Center | Mechelen | €96.3M | 105 | 29 | P23 | — | |
| 105 | BREAKPOINT FOOD SERVICES | Waregem | €96.3M | 205 | 31 | P24 | — | |
| 106 | AC Brussels | Zaventem | €95.2M | 78 | 46 | P30 | — | |
| 107 | DI | Anderlecht | €94.0M | 327 | 67 | P44 | — | |
| 108 | SUZUKI BELGIUM | Mechelen | €94.0M | 5 | 65 | P42 | — | |
| 109 | MYDIBEL | Moeskroen | €90.5M | 441 | 76 | P54 | — | |
| 110 | DEX | Hooglede | €89.4M | 18 | 100 | P84 | — | |
| 111 | DMC Boortmeerbeek | Boortmeerbeek | €89.4M | 75 | 80 | P58 | — | |
| 112 | KEOS Brussels | Elsene | €89.1M | 120 | 84 | P62 | — | |
| 113 | HANS ANDERS BELGIË | Hasselt | €89.0M | 539 | 98 | P81 | — | |
| 114 | VERITAS | Kontich | €88.9M | 102 | 80 | P58 | veritas.be | |
| 115 | Van Mossel VMVA Sint-Niklaas | Sint-Niklaas | €88.3M | 50 | 66 | P43 | — | |
| 116 | FRANCORCHAMPS MOTORS BRUSSELS | Waver | €87.7M | 47 | 35 | P25 | — | |
| 117 | Goed Hulpmiddelen | Mechelen | €87.4M | 542 | 39 | P27 | goed.be | |
| 118 | Euro shop | Roeselare | €87.3M | 29 | 97 | P80 | euroshop.be | |
| 119 | Vermant Antwerpen | Mechelen | €86.9M | 68 | 83 | P61 | — | |
| 120 | COOP-APOTHEKEN | Gent | €85.3M | 227 | 86 | P64 | — | |
| 121 | A&M Hasselt | Hasselt | €83.6M | 41 | 25 | P22 | — | |
| 122 | GARAGE MODERN | Bree | €82.7M | 91 | 33 | P25 | garagemodern.com | |
| 123 | Garage - Carrosserie Siegfried De Mey & Zonen | Maldegem | €81.6M | 76 | 76 | P54 | — | |
| 124 | VERMANT | Mechelen | €80.7M | 57 | 84 | P62 | vermant.be | |
| 125 | Van Mossel RDN | Kuurne | €79.4M | 58 | 22 | P22 | — | |
| 126 | E5 Fashion | Sint-Niklaas | €79.4M | 329 | 41 | P28 | — | |
| 127 | METROPOOL NOORD | Schoten | €79.1M | 39 | 44 | P29 | — | |
| 128 | PVH BRANDS BELGIUM | Antwerpen | €78.8M | 190 | 91 | P71 | — | |
| 129 | A&M Lanklaar | Lanaken | €78.4M | 40 | 40 | P27 | — | |
| 130 | ERIK VANTIEGHEM | Avelgem | €77.9M | 8 | 80 | P58 | — | |
| 131 | HANSWIJK | Mechelen | €77.5M | 35 | 67 | P44 | — | |
| 132 | Telenet Retail | Mechelen | €77.5M | 299 | 45 | P30 | — | |
| 133 | Etablissements d'Haene | Aat | €77.2M | 79 | 83 | P61 | — | |
| 134 | MEERSCHMAN | Aalst | €77.2M | 77 | 83 | P61 | meerschman.be | |
| 135 | FABRIMODE | Deerlijk | €76.9M | 356 | 89 | P68 | — | |
| 136 | ETABLISSEMENTEN MONSEREZ | Moeskroen | €76.4M | 79 | 100 | P84 | — | |
| 137 | Garage Juma Leuven | Herent | €76.2M | 46 | 100 | P84 | — | |
| 138 | DUFRAIS | Aubel | €75.9M | 366 | 85 | P62 | dufrais.be | |
| 139 | R.S. - MOTORS | Ingelmunster | €75.9M | 32 | 100 | P84 | rsmotors.com | |
| 140 | April Beauty Belgium | Anderlecht | €75.5M | 267 | 4 | P8 | — | |
| 141 | PHARMA BASE | Genk | €75.2M | 29 | 44 | P29 | pharmabase.be | |
| 142 | ANDRE AUTOMOTIVE | Asse | €73.4M | 33 | 71 | P48 | — | |
| 143 | COVAMO | Pelt | €73.1M | 18 | 39 | P27 | covamo.be | |
| 144 | D'HONDT | Zottegem | €73.1M | 49 | 64 | P41 | dhondt.be | |
| 145 | SUPRA - CENTER | Wevelgem | €73.1M | 37 | 96 | P77 | — | |
| 146 | L&L RETAIL BELGIUM | Brussel | €72.6M | 317 | 63 | P41 | — | |
| 147 | GREGOIR | Jette | €72.4M | 52 | 50 | P33 | gregoir.com | |
| 148 | ELECTRO RETAIL GROUP | Brugge | €71.1M | 9 | 45 | P30 | — | |
| 149 | GARAGE STEVENY | Hannuit | €69.8M | 76 | 50 | P33 | — | |
| 150 | DELBECQ | Seraing | €69.6M | 80 | 44 | P29 | delbecq.be |