Kies een sector en regio: alle spelers gerankt op omzet, gezondheid of personeelsbestand. Selecteer bedrijven en vergelijk ze direct.
| ⚖ | # | Bedrijf | Gemeente | Omzet | FTE | Gezondheid | Sector-pctl | Web |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 101 | Aricoma Systems | Brussel | €35.7M | 3 | 92 | P51 | — | |
| 102 | CLEAR2PAY BELGIUM | Machelen | €35.4M | 110 | 74 | P36 | — | |
| 103 | Sony Depthsensing Solutions | Oudergem | €35.3M | 148 | 93 | P54 | — | |
| 104 | ORANGE BUSINESS DIGITAL BELGIUM | Evere | €34.7M | 284 | 47 | P18 | — | |
| 105 | Apryse Group | Gent | €34.6M | 25 | 100 | P65 | — | |
| 106 | Cloudar | Kontich | €34.4M | 39 | 100 | P65 | cloudar.be | |
| 107 | NorthgateArinso Belgium | Anderlecht | €34.2M | 96 | 36 | P13 | — | |
| 108 | e-BO Enterprises | Ieper | €34.2M | 125 | 100 | P65 | eboenterprises.com | |
| 109 | PLAYPASS | Antwerpen | €34.1M | 9 | 100 | P65 | — | |
| 110 | XYLOS | Antwerpen | €33.6M | 126 | 67 | P28 | xylos.com | |
| 111 | TRUSTTEAM WALLONIE | Waver | €33.5M | 74 | 93 | P54 | trustteam.eu | |
| 112 | MALT COMMUNITY BELGIUM | Ukkel | €33.4M | 11 | 32 | P12 | — | |
| 113 | ARHS Developments Belgium | Zaventem | €33.1M | 244 | 61 | P25 | — | |
| 114 | Netcompany SA | Elsene | €33.0M | 335 | 96 | P57 | netcompany.com | |
| 115 | NTX | Geel | €32.8M | 113 | 20 | P7 | — | |
| 116 | BEAULIEU ICT | Waregem | €32.0M | 56 | 57 | P23 | — | |
| 117 | SpotIT | Merelbeke-Melle | €31.7M | 65 | 56 | P23 | — | |
| 118 | NVISO Belgium | Brussel | €31.5M | 102 | 44 | P17 | nviso.eu | |
| 119 | ORBID | Merelbeke-Melle | €31.5M | 138 | 80 | P41 | orbid.be | |
| 120 | SymphonyAI NetReveal Belgium | Aalst | €31.3M | 12 | 60 | P24 | symphonyai.com | |
| 121 | Teamleader | Gent | €31.3M | 146 | 86 | P45 | teamleader.eu | |
| 122 | KEYROCK | Brussel | €31.2M | 27 | 37 | P13 | keyrock.com | |
| 123 | Smappee | Harelbeke | €31.1M | 96 | 70 | P32 | smappee.com | |
| 124 | SKYLINE COMMUNICATIONS | Izegem | €31.1M | 166 | 91 | P50 | — | |
| 125 | Banqup Solutions | Terhulpen | €30.8M | 35 | 2 | P1 | — | |
| 126 | USG Professionals | Antwerpen | €30.6M | 147 | 89 | P48 | usgprofessionals.be | |
| 127 | TALENT-IT | Antwerpen | €29.7M | 78 | 100 | P65 | — | |
| 128 | DYNAPPS | Geel | €29.5M | 96 | 55 | P22 | dynapps.be | |
| 129 | DYNAMATE | Zonnebeke | €29.5M | 79 | 79 | P40 | dynamate.be | |
| 130 | GuardSquare | Leuven | €29.1M | 104 | 67 | P28 | guardsquare.com | |
| 131 | Yuki works | Antwerpen | €28.7M | 77 | 98 | P62 | yukiworks.be | |
| 132 | TIPIK COMMUNICATION AGENCY | Sint-Pieters-Woluwe | €28.6M | 36 | 46 | P18 | — | |
| 133 | Arrive Belgium | Merelbeke-Melle | €28.3M | 88 | 92 | P51 | — | |
| 134 | Xplore group | Kontich | €28.3M | 32 | 74 | P36 | xploregroup.be | |
| 135 | ZTE BELGIUM | Sint-Lambrechts-Woluwe | €27.9M | 22 | 64 | P26 | — | |
| 136 | ENGINEERING INTERNATIONAL BELGIUM | Brussel | €27.6M | 14 | 69 | P31 | — | |
| 137 | Fortinet Belgium BV | Machelen | €27.2M | 86 | 92 | P51 | — | |
| 138 | AXI | Mechelen | €26.7M | 144 | 23 | P10 | — | |
| 139 | DXC Field Delivery Belgium | Mechelen | €26.6M | 193 | 93 | P54 | — | |
| 140 | V-IT | Antwerpen | €26.0M | 5 | 100 | P65 | — | |
| 141 | SERCO BELGIUM | Oudergem | €25.7M | 159 | 78 | P39 | — | |
| 142 | CTAC België | Wommelgem | €25.7M | 49 | 99 | P63 | — | |
| 143 | MATECO BELGIUM | Waregem | €25.5M | 80 | 73 | P36 | — | |
| 144 | GENESIS CONSULT | Sint-Lambrechts-Woluwe | €25.5M | 49 | 91 | P50 | — | |
| 145 | Asfalys | Brussel | €25.5M | 19 | 47 | P18 | asfalys.be | |
| 146 | MAXFLOW | Leuven | €25.5M | 7 | 88 | P47 | maxflow.com | |
| 147 | Cennox Managed Services | Vilvoorde | €25.3M | 145 | 17 | P7 | — | |
| 148 | Enovalife | Evere | €25.2M | 155 | 91 | P50 | enovalife.com | |
| 149 | Carya Group | Puurs-Sint-Amands | €25.1M | 84 | 71 | P32 | — | |
| 150 | RED HAT | Sint-Joost-ten-Node | €25.1M | 65 | 98 | P62 | redhat.com |