Kies een sector en regio: alle spelers gerankt op omzet, gezondheid of personeelsbestand. Selecteer bedrijven en vergelijk ze direct.
| ⚖ | # | Bedrijf | Gemeente | Omzet | FTE | Gezondheid | Sector-pctl | Web |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1751 | Allach Technics | Antwerpen | €135K | — | 100 | P75 | — | |
| 1752 | CPI Toiture | Soumagne | €135K | — | 100 | P75 | — | |
| 1753 | KONSTRUKTOR | Leuven | €135K | — | 81 | P46 | — | |
| 1754 | POLNET | Schaarbeek | €135K | — | 86 | P52 | polnet.be | |
| 1755 | METAL STYLE | Rixensart | €135K | — | 98 | P72 | metalstyle.com | |
| 1756 | La Maison de A à Z | Hannuit | €134K | — | 97 | P71 | — | |
| 1757 | CLEAN PEINTRES SERVICES | Knokke-Heist | €134K | — | 58 | P24 | — | |
| 1758 | MD MULTI SERVICES | Brussel | €134K | — | 93 | P63 | — | |
| 1759 | G.O.B.E. | Jette | €134K | — | 64 | P28 | gobe.be | |
| 1760 | JAGAL | Zaventem | €133K | — | 100 | P75 | jagal.com | |
| 1761 | ARI MTS | Charleroi | €133K | — | 48 | P19 | — | |
| 1762 | CORMANS | Antwerpen | €132K | — | 75 | P40 | cormans.be | |
| 1763 | MY HOUSE | Dison | €132K | — | 71 | P34 | — | |
| 1764 | EL-B Bouw | Aartselaar | €132K | — | 100 | P75 | — | |
| 1765 | DISTRI GLASS | Zaventem | €132K | — | 83 | P48 | distriglass.be | |
| 1766 | SCIE & SOUTIENS | Sint-Pieters-Leeuw | €132K | — | 38 | P15 | — | |
| 1767 | PRO-FROID | Châtelet | €131K | — | 99 | P73 | — | |
| 1768 | KUNDALINI TECHNICS | Roeselare | €131K | — | 53 | P21 | — | |
| 1769 | BELMA PRO | Grimbergen | €131K | — | 69 | P33 | — | |
| 1770 | Beto Decor Rénovation Générale des Bâtiments | Zaventem | €131K | — | 100 | P75 | — | |
| 1771 | Limas Solutions | Schelle | €131K | — | 99 | P73 | — | |
| 1772 | MARCHOT ET FILS | Ciney | €130K | — | 57 | P24 | — | |
| 1773 | la fine equipe | Herent | €130K | — | 43 | P17 | — | |
| 1774 | Terrassement D'Hondt Fabrice | Gesves | €130K | — | 86 | P52 | — | |
| 1775 | FOLLAETS ELECTRICS | Buggenhout | €130K | — | 100 | P75 | — | |
| 1776 | Recko Services | Vorst | €129K | — | 66 | P29 | — | |
| 1777 | HOYOIS | Bergen | €129K | — | 96 | P68 | — | |
| 1778 | MERGAN & C° | Opwijk | €128K | — | 85 | P50 | — | |
| 1779 | BELGIUM-TECH | Evere | €128K | — | 100 | P75 | — | |
| 1780 | SVD GROUP | Sint-Pieters-Leeuw | €128K | — | 67 | P30 | — | |
| 1781 | Etablissements JOLY Didier | Quaregnon | €127K | — | 89 | P57 | — | |
| 1782 | Cogea | Zoersel | €127K | — | 56 | P23 | cogea.be | |
| 1783 | Campos Rénovation & Construction | Wezembeek-Oppem | €127K | 0 | 100 | P75 | — | |
| 1784 | LINK DECOR | Sint-Agatha-Berchem | €127K | — | 77 | P42 | linkdecor.com | |
| 1785 | TERNAVCA CONSTRUCT | Sint-Pieters-Leeuw | €127K | — | 100 | P75 | — | |
| 1786 | VAN VLASSELAER BOUW | Tremelo | €127K | — | 66 | P29 | vanvlasselaerbouw.be | |
| 1787 | RENPAR | Lierde | €127K | — | 55 | P23 | renpar.com | |
| 1788 | DEBAILLE ou ENTREPRISES DEBAILLE | Montigny-le-Tilleul | €126K | — | 89 | P57 | — | |
| 1789 | YAGMUR CLEANING AND ROOF | Antwerpen | €126K | — | 100 | P75 | — | |
| 1790 | RM VISION | Mont-Saint-Guibert | €126K | — | 8 | P5 | rmvision.com | |
| 1791 | AKZ CONCEPT | Ternat | €126K | — | 100 | P75 | — | |
| 1792 | METAVER | Londerzeel | €125K | — | 52 | P21 | metaver.be | |
| 1793 | J.P.W. CONSTRUCT | Wemmel | €125K | — | 71 | P34 | — | |
| 1794 | DECOCK KOEN | Oostrozebeke | €125K | — | 88 | P55 | — | |
| 1795 | DGR | Genk | €125K | — | 94 | P65 | — | |
| 1796 | INNOTEC | Ukkel | €125K | — | 92 | P61 | innotec.eu | |
| 1797 | CJ Zonwering | Kortenberg | €125K | — | 74 | P39 | — | |
| 1798 | BOUGHA TOITURES ET FILS | Beyne-Heusay | €125K | — | 48 | P19 | — | |
| 1799 | DECAP EXPRESS | Dour | €125K | — | 2 | P0 | decap-express.be | |
| 1800 | PARTNERS RENOVATION | Grimbergen | €124K | — | 67 | P30 | — |