Kies een sector en regio: alle spelers gerankt op omzet, gezondheid of personeelsbestand. Selecteer bedrijven en vergelijk ze direct.
| ⚖ | # | Bedrijf | Gemeente | Omzet | FTE | Gezondheid | Sector-pctl | Web |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1851 | D’HERFLO | Seneffe | €116K | — | 20 | P8 | — | |
| 1852 | SAVENAY TECHNICS | Riemst | €116K | — | 97 | P71 | — | |
| 1853 | Sanictro | Antwerpen | €115K | — | 99 | P73 | — | |
| 1854 | BIEBUYCK ADB TEAM | Waregem | €115K | — | 47 | P18 | — | |
| 1855 | M.M.V. CONSTRUCT | Anderlecht | €115K | — | 99 | P73 | mmvconstruct.com | |
| 1856 | HI.WORKS | Rijkevorsel | €115K | — | 28 | P12 | — | |
| 1857 | BRC TECHNICS | Gent | €114K | — | 100 | P75 | — | |
| 1858 | LD PEINTURE | Bitsingen | €114K | — | 100 | P75 | ldpeinture.be | |
| 1859 | HZ CONSTRUCT | Ukkel | €114K | — | 100 | P75 | hzconstruct.be | |
| 1860 | MB RENEW | Anderlecht | €114K | — | 100 | P75 | — | |
| 1861 | DE JAGER | Antwerpen | €114K | — | 48 | P19 | dejager.be | |
| 1862 | ENERGIE-K | Grimbergen | €114K | — | 97 | P71 | energiek.be | |
| 1863 | DE RIDDER PLOMBERIE CHAUFFAGE | Sint-Lambrechts-Woluwe | €114K | — | 100 | P75 | — | |
| 1864 | MERKATECH | Genk | €114K | — | 51 | P20 | — | |
| 1865 | LUC & CO | Sint-Pieters-Leeuw | €114K | — | 96 | P68 | — | |
| 1866 | LUX RAVAS PROJECTS | Sint-Jans-Molenbeek | €113K | — | 64 | P28 | — | |
| 1867 | PLACO-LINE | Luik | €113K | — | 41 | P16 | — | |
| 1868 | ELECTRICA | Anderlecht | €113K | — | 85 | P50 | electrica.com | |
| 1869 | TCI PROJECT | Nijvel | €113K | — | 53 | P21 | — | |
| 1870 | Am Sanitair & Verwarming | Antwerpen | €113K | — | 100 | P75 | — | |
| 1871 | NOYAN TECH | Zemst | €113K | — | 100 | P75 | — | |
| 1872 | KAYEMBE MAINTENANCE | Brussel | €113K | — | 100 | P75 | — | |
| 1873 | H&R ARD | Lokeren | €113K | — | 83 | P48 | — | |
| 1874 | BELGIUM CHASSIS & Co | Erquelinnes | €113K | — | 100 | P75 | — | |
| 1875 | PATRICK MEERT | Oupeye | €112K | — | 100 | P75 | — | |
| 1876 | Safciu Construct | Charleroi | €112K | — | 87 | P53 | — | |
| 1877 | DAN-ART CONSTRUCT | Sint-Genesius-Rode | €112K | — | 94 | P65 | — | |
| 1878 | JORIS SERVICES II | Wemmel | €112K | — | 86 | P52 | — | |
| 1879 | DT RENOVE | Kraainem | €111K | — | 80 | P45 | — | |
| 1880 | BEN & Fils Rénovation | Charleroi | €111K | — | 20 | P8 | — | |
| 1881 | KRT WORKS | Sint-Jans-Molenbeek | €111K | — | 100 | P75 | — | |
| 1882 | LE JAMES | Sint-Jans-Molenbeek | €111K | — | 71 | P34 | — | |
| 1883 | NOVATHERM ES | Antwerpen | €110K | — | 100 | P75 | — | |
| 1884 | BEMECS | Wemmel | €110K | — | 100 | P75 | — | |
| 1885 | AVANT-APRES | Sint-Genesius-Rode | €110K | — | 71 | P34 | avantapres.be | |
| 1886 | MERA RENOVATIE | Grimbergen | €110K | — | 100 | P75 | — | |
| 1887 | IDEAL CONSTRUCTION | Houffalize | €109K | — | 100 | P75 | — | |
| 1888 | LES BROTHERS COUVREURS | Lobbes | €109K | — | 46 | P18 | — | |
| 1889 | DIA CONCEPT | Sint-Agatha-Berchem | €109K | — | 20 | P8 | — | |
| 1890 | CONSTRUCT DREAM | Brussel | €109K | — | 100 | P75 | — | |
| 1891 | PTS PRO CONSTRUCT | Kapelle-op-den-Bos | €109K | — | 80 | P45 | — | |
| 1892 | BelFacilities | Brussel | €109K | — | 96 | P68 | — | |
| 1893 | Kitwerken Remels Romain | Hasselt | €109K | — | 98 | P72 | — | |
| 1894 | BOL CONCEPT | Kraainem | €109K | — | 64 | P28 | — | |
| 1895 | MRT Coating | Wommelgem | €109K | — | 99 | P73 | — | |
| 1896 | RENOVE & NEUF | Fosses-la-Ville | €108K | — | 99 | P73 | — | |
| 1897 | ELOM | Puurs-Sint-Amands | €108K | — | 100 | P75 | elom.com | |
| 1898 | BATI FIR | Rixensart | €108K | — | 84 | P49 | — | |
| 1899 | BATI GOLD | Brussel | €108K | — | 20 | P8 | — | |
| 1900 | HIGH TECH CONSTRUCTION | Kraainem | €108K | — | 7 | P4 | hightechconstruction.com |