Kies een sector en regio: alle spelers gerankt op omzet, gezondheid of personeelsbestand. Selecteer bedrijven en vergelijk ze direct.
| ⚖ | # | Bedrijf | Gemeente | Omzet | FTE | Gezondheid | Sector-pctl | Web |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 151 | S.AIR | Aalst | €20.3M | 46 | 85 | P50 | sair.be | |
| 152 | VAREL SECURITY | Hasselt | €20.1M | 82 | 39 | P15 | varelsecurity.be | |
| 153 | Artes Uptech | Oudenburg | €19.8M | 47 | 62 | P26 | artesuptech.be | |
| 154 | Henkens Frères | Welkenraedt | €19.7M | 127 | 64 | P28 | — | |
| 155 | arentis | Gent | €19.7M | 8 | 43 | P17 | — | |
| 156 | ATF | Antwerpen | €19.6M | 94 | 95 | P68 | — | |
| 157 | CTC Moyson Airport Equipment | Steenokkerzeel | €19.6M | 29 | 100 | P80 | — | |
| 158 | GROVEN + | Puurs-Sint-Amands | €19.4M | 95 | 35 | P14 | — | |
| 159 | ABI-C.V.R. | Brussel | €19.3M | 13 | 75 | P40 | — | |
| 160 | Cegelec Fire Solutions | Brussel | €19.2M | 69 | 55 | P22 | — | |
| 161 | BETONFABRIEK DE BONTE | Waasmunster | €19.1M | 35 | 100 | P75 | — | |
| 162 | DE MEDTS | Wijnegem | €19.1M | 96 | 78 | P43 | demedts.be | |
| 163 | VAN VOOREN | Brugge | €18.9M | 42 | 100 | P75 | vanvooren.be | |
| 164 | GONDELLA | Nazareth-De Pinte | €18.8M | 42 | 78 | P54 | gondella.com | |
| 165 | HOOYBERGHS HVAC | Turnhout | €18.5M | 39 | 55 | P22 | — | |
| 166 | Smeyers | Stabroek | €18.5M | 62 | 63 | P27 | — | |
| 167 | BERKMANS | Lommel | €18.5M | 36 | 75 | P40 | berkmans.be | |
| 168 | JUVAH | Brecht | €18.5M | 43 | 68 | P32 | juvah.be | |
| 169 | LA TEMPERATURE IDEALE | Charleroi | €18.3M | 54 | 49 | P19 | latemperatureideale.be | |
| 170 | SAMOCO | Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht | €18.0M | 91 | 41 | P16 | samoco.be | |
| 171 | ELMECH - SERVICES | Oudsbergen | €17.4M | 45 | 90 | P62 | — | |
| 172 | OMER DELOOF | Aalter | €17.4M | 45 | 100 | P75 | omerdeloof.be | |
| 173 | SIGUESOL | Ans | €17.3M | 17 | 85 | P50 | siguesol.com | |
| 174 | Vermeir Lansen Montage | Lebbeke | €17.3M | 53 | 100 | P75 | — | |
| 175 | VANSTRAELEN SPRINKLER + PIPING | Hasselt | €17.3M | 28 | 100 | P75 | — | |
| 176 | LOVANEX | Roeselare | €17.2M | 40 | 100 | P84 | — | |
| 177 | Gevitec | Schoten | €17.0M | 43 | 97 | P71 | gevitec.be | |
| 178 | HEINEN S.A. | Eupen | €16.9M | 87 | 82 | P55 | — | |
| 179 | Etablissements Vanlofveld | Ans | €16.8M | 113 | 66 | P29 | — | |
| 180 | CRABBE DAKWERKEN | Zoutleeuw | €16.7M | 28 | 70 | P34 | — | |
| 181 | Mourik Technics | Hasselt | €16.7M | 47 | 58 | P24 | — | |
| 182 | VIP Scaffolding | Gent | €16.7M | 65 | 93 | P63 | — | |
| 183 | FRANGEMA STAAL | Geel | €16.5M | 25 | 71 | P34 | frangemastaal.be | |
| 184 | DETREMMERIE | Waregem | €16.5M | 54 | 88 | P55 | detremmerie.be | |
| 185 | Etablissements Collin - Lucy | Bièvre | €16.4M | 16 | 100 | P84 | — | |
| 186 | Dekabo | Olen | €16.3M | 25 | 42 | P16 | dekabo.be | |
| 187 | POULEYN | Anzegem | €16.3M | 73 | 70 | P34 | pouleyn.be | |
| 188 | GODDEERIS | Roeselare | €16.2M | 31 | 82 | P47 | goddeeris.be | |
| 189 | ALUMATIC | Farciennes | €16.1M | 61 | 79 | P44 | — | |
| 190 | EXKAL BELGIUM | Nijvel | €16.0M | 5 | 35 | P14 | — | |
| 191 | RUCON VENTILATOREN | Aartselaar | €16.0M | 21 | 100 | P83 | — | |
| 192 | JAAMANN en zonen | Oud-Turnhout | €16.0M | 17 | 100 | P75 | — | |
| 193 | CIBOR | Meerhout | €15.9M | 105 | 100 | P75 | cibor.be | |
| 194 | Fontec | Watermaal-Bosvoorde | €15.9M | 20 | 60 | P25 | fontec.com | |
| 195 | THIELEMANS & C° | Merchtem | €15.8M | 42 | 100 | P75 | — | |
| 196 | Fugro Belgium | Ottignies-Louvain-la-Neuve | €15.8M | 80 | 71 | P34 | — | |
| 197 | ZF CV Distribution Belgium | Dilbeek | €15.6M | 8 | 93 | P69 | — | |
| 198 | SIEGERS TECHNICS | Turnhout | €15.5M | 45 | 93 | P63 | siegers.be | |
| 199 | Afbraakwerken van Kempen | Antwerpen | €15.5M | 26 | 53 | P21 | — | |
| 200 | BOSSUYT GROOTKEUKEN | Kuurne | €15.3M | 49 | 18 | P7 | bossuytgrootkeuken.be |