Kies een sector en regio: alle spelers gerankt op omzet, gezondheid of personeelsbestand. Selecteer bedrijven en vergelijk ze direct.
| ⚖ | # | Bedrijf | Gemeente | Omzet | FTE | Gezondheid | Sector-pctl | Web |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 151 | EN BORD DE SOIGNES | Oudergem | €13.2M | 84 | 70 | P57 | enborddesoignes.be | |
| 152 | NOTRE MAISON | Charleroi | €13.1M | 52 | 86 | P76 | notremaison.be | |
| 153 | BELGISCHE GRONDEN RESERVE | Sint-Pieters-Leeuw | €13.0M | 4 | 100 | P90 | — | |
| 154 | RESIDENTIE | Oudenburg | €12.9M | 27 | 65 | P51 | — | |
| 155 | SERVICE & DEVELOPMENT GROUP BELGIUM | Gent | €12.8M | 3 | 78 | P67 | — | |
| 156 | WILLY DEPAGE | Wijnegem | €12.7M | — | 73 | P61 | — | |
| 157 | LE LOGIS - FLOREAL | Watermaal-Bosvoorde | €12.7M | 89 | 85 | P74 | lelogisfloreal.be | |
| 158 | DE THUISBOUWER | Hamme | €12.5M | 20 | 83 | P73 | dethuisbouwer.be | |
| 159 | ION HOLDING | Waregem | €12.4M | 30 | 68 | P55 | — | |
| 160 | ARDENT NAMUR IMMO | Luik | €12.2M | — | 84 | P73 | — | |
| 161 | Potrell | Izegem | €12.2M | 1 | 86 | P76 | potrell.be | |
| 162 | VERSLUYS REAL ESTATE | Oostende | €11.8M | 6 | 89 | P80 | — | |
| 163 | Het Vlaamse Woonanker | Sint-Pieters-Leeuw | €11.8M | 23 | 29 | P26 | hetvlaamsewoonanker.be | |
| 164 | BEMCHIMMO GROUP | Brussel | €11.8M | — | 52 | P41 | — | |
| 165 | BVI.EU | Kontich | €11.7M | 11 | 63 | P50 | — | |
| 166 | Société de Logements de Mouscron | Moeskroen | €11.7M | 61 | 86 | P76 | — | |
| 167 | IMMOBILIERE DE RESTAURANTS ET CAFES | Ternat | €11.6M | 11 | 91 | P82 | — | |
| 168 | Zabra Business Units | Gent | €11.5M | — | 75 | P63 | — | |
| 169 | Poort van Beveren | Brussel | €11.5M | — | 20 | P15 | — | |
| 170 | Jones Lang LaSalle | Brussel | €11.5M | 61 | 71 | P58 | — | |
| 171 | Ons Onderdak | Ieper | €11.5M | 23 | 68 | P55 | onsonderdak.be | |
| 172 | Ville2 Shopping | Vilvoorde | €11.2M | — | 67 | P53 | — | |
| 173 | SOCIETE DU LOGEMENT DE GRACE-HOLLOGNE | Grâce-Hollogne | €11.2M | 43 | 81 | P71 | — | |
| 174 | VALYOU | Roeselare | €11.2M | 1 | 70 | P57 | — | |
| 175 | Thuisrand | Antwerpen | €11.2M | 25 | 36 | P30 | thuisrand.be | |
| 176 | ALINSO | Gent | €11.1M | 9 | 70 | P57 | alinso.group | |
| 177 | Woonschakel Berg en Nete | Heist-op-den-Berg | €11.0M | 22 | 35 | P29 | woonschakelbergennete.be | |
| 178 | JPB BUILDING | Oostkamp | €11.0M | 3 | 61 | P48 | jpbbuilding.be | |
| 179 | VAN MOER STORAGE | Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht | €10.9M | — | 100 | P90 | — | |
| 180 | MEUSE CONDROZ LOGEMENT | Hoei | €10.8M | 43 | 86 | P76 | — | |
| 181 | IMMOBILIERE PUBLIQUE DU CENTRE ET DE L'EST DU BRABANT WALLON | Court-Saint-Etienne | €10.7M | 36 | 74 | P62 | — | |
| 182 | Matexi Antwerpen | Antwerpen | €10.6M | — | 80 | P69 | — | |
| 183 | Le LOGIS CHATELETTAIN | Châtelet | €10.4M | 57 | 74 | P62 | lelogischatelettain.com | |
| 184 | Kristalpark III | Hasselt | €10.3M | — | 100 | P90 | — | |
| 185 | BRICKS & LEISURE VASTGOED | Watermaal-Bosvoorde | €10.3M | 6 | 36 | P30 | — | |
| 186 | WOONKADE RUPELSTREEK | Boom | €10.3M | 37 | 25 | P24 | — | |
| 187 | Vulpia Care | Brasschaat | €10.3M | 41 | 87 | P52 | — | |
| 188 | iret development | Antwerpen | €10.2M | 6 | 20 | P15 | — | |
| 189 | Novus | Brugge | €10.2M | 2 | 81 | P71 | novus.com | |
| 190 | BAVIERE DEVELOPPEMENT | Luik | €10.2M | — | 20 | P15 | — | |
| 191 | DIGROM IMMO | Ardooie | €10.2M | — | 67 | P53 | — | |
| 192 | LA MAISON DES HOMMES | Flémalle | €10.1M | 39 | 84 | P73 | lamaisondeshommes.be | |
| 193 | DOMUS MARCUS | Oudergem | €10.1M | — | 100 | P90 | skylineeurope.eu | |
| 194 | CORES DEVELOPMENT | Antwerpen | €10.0M | 18 | 100 | P90 | coresdevelopment.be | |
| 195 | IMMOBILIERE DU ROYAL ROGIER | Brussel | €10.0M | — | 17 | P13 | — | |
| 196 | REGENTINVEST | Brussel | €9.8M | — | 83 | P73 | — | |
| 197 | POELAERT INVEST | Sint-Jans-Molenbeek | €9.8M | — | 80 | P69 | — | |
| 198 | Tuinwijk | Lokeren | €9.8M | 22 | 71 | P58 | tuinwijk.be | |
| 199 | DGR CONSTRUCT | Roeselare | €9.7M | — | 80 | P69 | — | |
| 200 | SOCIETE REGIONALE DU LOGEMENT DE HERSTAL | Herstal | €9.7M | 39 | 87 | P77 | — |