Kies een sector en regio: alle spelers gerankt op omzet, gezondheid of personeelsbestand. Selecteer bedrijven en vergelijk ze direct.
| ⚖ | # | Bedrijf | Gemeente | Omzet | FTE | Gezondheid | Sector-pctl | Web |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 201 | PERE OLIVE | Andenne | €35.5M | 109 | 20 | P15 | pereolive.com | |
| 202 | CLOETTA BELGIE | Turnhout | €35.3M | 102 | 97 | P80 | — | |
| 203 | LONKI | Temse | €34.9M | 67 | 73 | P51 | lonki.be | |
| 204 | VIAFRITES | Tielt | €34.9M | 22 | 97 | P80 | — | |
| 205 | Culinor Food Group | Destelbergen | €34.6M | 122 | 92 | P73 | culinor.com | |
| 206 | Meroso Foods | Kapelle-op-den-Bos | €34.4M | 44 | 100 | P83 | — | |
| 207 | VANDEPUTTE OLEOCHEMICALS | Moeskroen | €34.3M | 18 | 99 | P84 | — | |
| 208 | NUTRADIA | Andenne | €34.1M | 77 | 11 | P12 | nutradia.be | |
| 209 | DELKA | Verviers | €34.1M | 64 | 80 | P58 | delka.be | |
| 210 | SALAISON DU CONDROZ-MARCOTTY | Ans | €34.1M | 42 | 99 | P82 | — | |
| 211 | MIKO COFFEE SERVICE | Turnhout | €33.8M | 95 | 67 | P44 | — | |
| 212 | HARIBO BELGIË | Kontich | €33.7M | 73 | 83 | P60 | — | |
| 213 | Vanderpoorten | Lochristi | €33.4M | 21 | 88 | P67 | vanderpoorten.be | |
| 214 | CHOCOLATERIE LIMAR | Turnhout | €33.3M | 69 | 98 | P81 | — | |
| 215 | Theo Bauwens | Zele | €32.7M | 111 | 83 | P60 | — | |
| 216 | CHOCOLATERIE ICKX | Essen | €32.7M | 140 | 42 | P29 | — | |
| 217 | JERMAYO | Lier | €32.4M | 72 | 82 | P60 | jermayo.be | |
| 218 | EMMI DESSERTS WAREGEM | Waregem | €32.3M | 54 | 92 | P73 | — | |
| 219 | VANDEMOORTELE IZEGEM | Izegem | €32.2M | 219 | 43 | P30 | — | |
| 220 | TAURA NATURAL INGREDIENTS | Olen | €32.1M | 65 | 100 | P83 | — | |
| 221 | Farm Frites Sint-Truiden | Sint-Truiden | €31.8M | 111 | 70 | P47 | — | |
| 222 | TOPS FOODS | Olen | €31.3M | 60 | 100 | P83 | topsfoods.com | |
| 223 | CLARYS | Oostkamp | €31.3M | 47 | 100 | P83 | clarys-foodingredients.be | |
| 224 | HANA GROUP BELGIQUE | Anderlecht | €31.2M | 243 | 41 | P28 | — | |
| 225 | VDS | Deerlijk | €31.1M | 22 | 100 | P83 | — | |
| 226 | EXPORTSLACHTHUIS TIELT | Tielt | €30.8M | 29 | 87 | P66 | — | |
| 227 | Colac | Beerse | €30.5M | 63 | 100 | P83 | colac.be | |
| 228 | Le Bocage | Herve | €30.4M | 68 | 100 | P83 | lebocage.be | |
| 229 | SONAC GENT | Gent | €29.9M | 21 | 100 | P83 | — | |
| 230 | FOOD IMPACT | Watermaal-Bosvoorde | €29.7M | 44 | 81 | P59 | — | |
| 231 | Guenther Bakeries Belgium | Olen | €29.3M | 83 | 100 | P83 | — | |
| 232 | ECLAIR | Zaventem | €29.3M | 147 | 53 | P35 | eclairhockey.be | |
| 233 | Olense Vleeswaren Industrie | Olen | €28.2M | 111 | 100 | P83 | — | |
| 234 | CASTLE DAIRY | Verviers | €27.9M | 3 | 85 | P63 | — | |
| 235 | BISCUITERIE SEGHERS | Temse | €27.9M | 66 | 35 | P25 | — | |
| 236 | Bloemmolens en Veevoeders Geyskens | Beringen | €27.4M | 11 | 37 | P26 | — | |
| 237 | Chicken Masters of Belgium | Deinze | €27.1M | 31 | 25 | P21 | — | |
| 238 | EXPORTSLACHTHUIS DE COSTER | Wingene | €27.0M | 51 | 44 | P30 | exportslachthuisdecoster.com | |
| 239 | TF CO | Seneffe | €26.9M | 163 | 30 | P23 | tfco.com | |
| 240 | Klaasen en Co | Ravels | €26.7M | 103 | 95 | P77 | — | |
| 241 | EIERHOEVE LECOQUE | Tongeren-Borgloon | €26.6M | 29 | 100 | P83 | — | |
| 242 | Snick EuroIngredients | Oostkamp | €26.5M | 21 | 42 | P29 | — | |
| 243 | MIJTEN | Bekkevoort | €26.0M | 17 | 94 | P74 | mijten.be | |
| 244 | PROGRA | Hulshout | €25.8M | 13 | 100 | P83 | progra.be | |
| 245 | Manufacture Belge de Chocolats | Koekelberg | €25.7M | 175 | 71 | P48 | — | |
| 246 | ALTONI - KELDERMAN | Schoten | €25.7M | 75 | 100 | P83 | — | |
| 247 | MYDIBEL FRESH | Moeskroen | €25.6M | 80 | 26 | P22 | — | |
| 248 | Van Hessen Belgium operations | Lokeren | €25.5M | 40 | 92 | P73 | — | |
| 249 | Nerilac | Sint-Lievens-Houtem | €25.5M | — | 73 | P51 | — | |
| 250 | Equinox | Wijnegem | €25.5M | 48 | 99 | P82 | equinox.be |