Kies een sector en regio: alle spelers gerankt op omzet, gezondheid of personeelsbestand. Selecteer bedrijven en vergelijk ze direct.
| ⚖ | # | Bedrijf | Gemeente | Omzet | FTE | Gezondheid | Sector-pctl | Web |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 251 | EURODESSERTS | Beringen | €25.2M | 55 | 100 | P83 | — | |
| 252 | PRALINART | Lokeren | €25.2M | 39 | 91 | P71 | — | |
| 253 | BREYBEAU | Veurne | €24.7M | 65 | 48 | P33 | — | |
| 254 | SLACHTHUIS VANLOMMEL | Olen | €24.7M | 53 | 67 | P44 | — | |
| 255 | BK | Deinze | €24.3M | 27 | 96 | P78 | — | |
| 256 | NIKITA | Herk-de-Stad | €24.3M | 65 | 85 | P63 | nikita.be | |
| 257 | VANDEMOORTELE EEKLO | Eeklo | €24.1M | 184 | 61 | P40 | — | |
| 258 | VLEESWARENFABRIEK DE COCK | Sint-Niklaas | €24.0M | 43 | 52 | P35 | — | |
| 259 | Fresh Chef | Sint-Pieters-Woluwe | €24.0M | 49 | 75 | P53 | freshchef.com | |
| 260 | Produpain | Gent | €23.8M | 119 | 48 | P33 | — | |
| 261 | ROYAL CHOCOLATES | Mol | €23.7M | 19 | 96 | P78 | royalchocolates.be | |
| 262 | Molens Dedobbeleer Moulins voorheen Moulins de la Senne | Halle | €23.7M | 33 | 86 | P64 | — | |
| 263 | Bio Bakkerij De Trog | Ieper | €23.6M | 127 | 87 | P66 | — | |
| 264 | BELOURTHE | Hamoir | €23.3M | 100 | 62 | P40 | belourthe.be | |
| 265 | KONINGS JUICES & DRINKS | Tongeren-Borgloon | €23.2M | 96 | 78 | P56 | — | |
| 266 | PORC QUALITE ARDENNE | Malmedy | €23.1M | 50 | 96 | P78 | — | |
| 267 | Sus Campiniae | Westerlo | €23.0M | 43 | 64 | P42 | — | |
| 268 | WILKI | Ravels | €22.9M | 76 | 100 | P83 | wilki.be | |
| 269 | VTM Quality Services | Aalst | €22.8M | 147 | 41 | P28 | — | |
| 270 | HalalSupply | Hasselt | €22.3M | 40 | 56 | P37 | — | |
| 271 | CALIBRA | Roeselare | €22.2M | 27 | 88 | P67 | calibra.be | |
| 272 | A & A CHOCOLATERIE | Lokeren | €22.1M | 35 | 100 | P83 | — | |
| 273 | MEMI'S GROUP | Gent | €21.8M | 217 | 71 | P48 | — | |
| 274 | PIERRE MARCOLINI GROUP | Brussel | €21.6M | 118 | 71 | P48 | — | |
| 275 | BAKKERIJ RANSON - CANNIERE | Tielt | €21.6M | 42 | 100 | P83 | — | |
| 276 | DELINO | Knokke-Heist | €21.4M | 39 | 100 | P83 | delino.be | |
| 277 | Maalderij Roosens | Schoten | €21.3M | 17 | 83 | P60 | — | |
| 278 | MAGNUM ICC BELGIUM | Brussel | €21.2M | 34 | 41 | P28 | — | |
| 279 | HOCA MEAT PRODUCTS | Deerlijk | €20.9M | 26 | 76 | P54 | — | |
| 280 | Vleeswarenfabriek Favorit | Mechelen | €20.8M | 35 | 98 | P81 | — | |
| 281 | SODIAL | Charleroi | €20.7M | 45 | 49 | P33 | sodial.be | |
| 282 | DE KAZERIJ | Wervik | €20.4M | 14 | 100 | P83 | — | |
| 283 | HOLEKI | Wetteren | €20.4M | 52 | 75 | P53 | holeki.com | |
| 284 | SCHEPERS VLEESBEDRIJF | Alken | €20.4M | 13 | 88 | P67 | — | |
| 285 | Vleeswarenfabriek Luka | Vilvoorde | €20.3M | 39 | 97 | P80 | — | |
| 286 | BAKBEL EUROPE | Seneffe | €20.3M | 41 | 100 | P73 | — | |
| 287 | BOUCHARD | Gent | €20.1M | 43 | 100 | P83 | bouchard.be | |
| 288 | STELLA | Moeskroen | €20.1M | 36 | 88 | P67 | stella.fr | |
| 289 | Broodbakkers Cleirbaut | Bonheiden | €20.0M | 59 | 100 | P83 | broodbakkers.be | |
| 290 | ChocConcept Belgium Productions | Turnhout | €19.8M | 13 | 21 | P20 | — | |
| 291 | Vleeswarenfabriek Jac Michiels | Antwerpen | €19.4M | 38 | 95 | P77 | — | |
| 292 | NUTKAO BELGIUM | Puurs-Sint-Amands | €19.3M | 45 | 9 | P11 | — | |
| 293 | HERITAGE 1466 | Herve | €19.0M | 44 | 82 | P60 | — | |
| 294 | BISCUITS DUPON | Torhout | €19.0M | 15 | 64 | P42 | — | |
| 295 | Vleeswaren L. MICHIELSSEN PRODUKTEN L.M.J. | Schoten | €18.6M | 49 | 90 | P70 | — | |
| 296 | Aldia | Ronse | €18.5M | 61 | 86 | P64 | aldia.be | |
| 297 | FOOD SHAKERS | Asse | €18.1M | 37 | 7 | P10 | — | |
| 298 | FRESHGROUP | Antwerpen | €17.9M | 2 | 57 | P37 | — | |
| 299 | Pidy Gourmet | Ieper | €17.9M | 76 | 85 | P63 | pidy.com | |
| 300 | LIMA, NATUURVOEDINGSBEDRIJF - LIMA, MANUFACTURE D'ALIMENTS NATURELS | Gent | €17.8M | 7 | 50 | P28 | — |