Kies een sector en regio: alle spelers gerankt op omzet, gezondheid of personeelsbestand. Selecteer bedrijven en vergelijk ze direct.
| ⚖ | # | Bedrijf | Gemeente | Omzet | FTE | Gezondheid | Sector-pctl | Web |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 251 | Ministry of Solar | Wingene | €12.8M | 23 | 48 | P19 | ministryofsolar.com | |
| 252 | TORMAX BELGIUM | Merelbeke-Melle | €12.7M | 64 | 93 | P63 | — | |
| 253 | DE MEYER | Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht | €12.6M | 13 | 100 | P75 | demeyer.be | |
| 254 | MAENHAUT WIM | Aalter | €12.6M | 18 | 91 | P61 | — | |
| 255 | THERMOCO | Antwerpen | €12.6M | 73 | 74 | P39 | — | |
| 256 | RUMST RECYCLING | Rumst | €12.6M | 13 | 76 | P41 | rumstrecycling.be | |
| 257 | STOKJES | Tessenderlo-Ham | €12.6M | 61 | 59 | P25 | stokjes.be | |
| 258 | DE SUTTER | Kampenhout | €12.4M | 24 | 80 | P54 | desutter.be | |
| 259 | TECNOSPACE | Antwerpen | €12.4M | 22 | 75 | P40 | tecnospace.com | |
| 260 | RASSCHAERT EN ZONEN | Lokeren | €12.3M | 23 | 100 | P75 | — | |
| 261 | BENELMAT | Gembloux | €12.2M | 41 | 49 | P19 | benelmat.be | |
| 262 | NAESSENS H.V.AC. | Waregem | €12.2M | 38 | 62 | P26 | naessenshvac.be | |
| 263 | DELBRASSINE | Verviers | €12.2M | 65 | 83 | P48 | delbrassine.be | |
| 264 | Koel- en Verwarmingstechniek | Lier | €12.2M | 65 | 100 | P75 | — | |
| 265 | LINDNER WELSY | Leuven | €12.2M | 16 | 87 | P53 | — | |
| 266 | BATIMONT | Roeselare | €12.1M | 8 | 100 | P75 | batimont.be | |
| 267 | Vrebos Systems | Overijse | €12.1M | 43 | 93 | P63 | — | |
| 268 | ICT Field Services | Mechelen | €12.1M | 122 | 59 | P25 | ictfieldservices.com | |
| 269 | KDB Belgium | Brussel | €12.1M | 33 | 91 | P60 | — | |
| 270 | AIR AMBIANCE | Herve | €12.0M | 54 | 67 | P30 | airambiance.com | |
| 271 | AFWERKINGSBEDRIJF COENEN | Dilsen-Stokkem | €12.0M | 2 | 66 | P29 | — | |
| 272 | VAN ROOY | Stabroek | €12.0M | 31 | 93 | P63 | vanrooy.be | |
| 273 | TECHBOX VENTILATION | Kuurne | €11.9M | 58 | 90 | P58 | — | |
| 274 | ELECTRICITEITSWERKEN GIELEN | Lommel | €11.9M | 30 | 100 | P75 | — | |
| 275 | TECHNICAL MAINTENANCE SERVICE | Ternat | €11.7M | 43 | 96 | P68 | — | |
| 276 | SEPPI | Soumagne | €11.6M | 67 | 87 | P53 | seppi.be | |
| 277 | INTERNATIONAL MONTAGE MAINTENANCE | Waterloo | €11.5M | 23 | 89 | P57 | — | |
| 278 | EcoPuur | Gent | €11.4M | 38 | 67 | P30 | ecopuur.be | |
| 279 | CENTRALE VERWARMING - SANITAIR PEETERS EN ZONEN | Bree | €11.3M | 54 | 85 | P50 | — | |
| 280 | TROIANI & FILS | Châtelet | €11.3M | 27 | 91 | P60 | — | |
| 281 | B.V.B.A. NOEL DE WAELE | Tielt | €11.3M | 40 | 88 | P55 | — | |
| 282 | GIJBELS & CO | Beringen | €11.3M | 31 | 93 | P63 | — | |
| 283 | ETABLISSEMENTS MALICE | Brussel | €11.2M | 40 | 100 | P75 | — | |
| 284 | ENERGYS | Awans | €11.0M | 60 | 29 | P12 | energys.be | |
| 285 | MEGAMAX | Seneffe | €10.9M | 63 | 72 | P38 | megamax.be | |
| 286 | VELDEMAN OOST | Oudsbergen | €10.7M | 9 | 96 | P68 | veldemanoost.be | |
| 287 | MEUBI PLUS | Anzegem | €10.7M | 20 | 74 | P52 | — | |
| 288 | TECHNICAS | Londerzeel | €10.7M | 11 | 80 | P45 | technicas.be | |
| 289 | PECHE | Villers-Le-Bouillet | €10.6M | 19 | 100 | P84 | peche.com | |
| 290 | MATTHYSEN | Brecht | €10.6M | 31 | 92 | P61 | matthysen.com | |
| 291 | ALU2+ | Sint-Truiden | €10.5M | 13 | 66 | P29 | alu2.be | |
| 292 | Cloet gebroeders | Pittem | €10.5M | 17 | 97 | P71 | — | |
| 293 | Remeha | Wommelgem | €10.4M | 76 | 100 | P83 | remeha.be | |
| 294 | D-GLAS | Oostende | €10.4M | 46 | 20 | P8 | dglas.com | |
| 295 | Vranken | Nieuwerkerken | €10.2M | 27 | 100 | P75 | vranken.be | |
| 296 | Bodima | Zandhoven | €10.2M | 74 | 100 | P75 | bodima.be | |
| 297 | WEISS TECHNIK BELGIUM | Liedekerke | €10.2M | 33 | 90 | P67 | — | |
| 298 | RAMACO | Eeklo | €10.1M | 46 | 93 | P63 | ramaco.be | |
| 299 | ENERGIE ET CONFORT | Luik | €10.1M | 55 | 99 | P73 | — | |
| 300 | Argona - ADW | Lochristi | €10.1M | 31 | 72 | P38 | — |