Kies een sector en regio: alle spelers gerankt op omzet, gezondheid of personeelsbestand. Selecteer bedrijven en vergelijk ze direct.
| ⚖ | # | Bedrijf | Gemeente | Omzet | FTE | Gezondheid | Sector-pctl | Web |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 301 | MEDIA MARKT Herstal | Herstal | €38.6M | 62 | 36 | P26 | — | |
| 302 | Hedin Automotive TL | Sint-Niklaas | €38.6M | 50 | 2 | P1 | — | |
| 303 | Novoto | Hooglede | €38.2M | 30 | 10 | P11 | novoto.be | |
| 304 | EG SERVICES (Belgium) | Antwerpen | €38.1M | 626 | 95 | P77 | — | |
| 305 | Media Markt Hasselt | Hasselt | €37.9M | 27 | 15 | P13 | — | |
| 306 | GSL-BULLMAN | Charleroi | €37.7M | 29 | 34 | P25 | — | |
| 307 | CEULEMANS HERENT | Herent | €37.6M | 17 | 38 | P26 | — | |
| 308 | Garage Geeraerts | Lennik | €37.6M | 27 | 73 | P52 | — | |
| 309 | P. SCHYNS VERVIERS-EUPEN | Herve | €37.5M | 61 | 89 | P68 | — | |
| 310 | MYRTO | Oudergem | €37.4M | 18 | 100 | P84 | — | |
| 311 | A&M Genk | Genk | €37.3M | 32 | 13 | P13 | — | |
| 312 | Louyet Verviers | Verviers | €37.1M | 54 | 92 | P72 | — | |
| 313 | OCTA+ MAZOUT | Sint-Pieters-Woluwe | €36.9M | 7 | 98 | P81 | — | |
| 314 | Garage L. Ceulemans | Herent | €36.8M | 40 | 27 | P23 | — | |
| 315 | NJC Food & Retail | Wezembeek-Oppem | €36.7M | 70 | 33 | P25 | — | |
| 316 | DELNIVELLES | Nijvel | €36.6M | 70 | 56 | P37 | — | |
| 317 | Etablissements BORTOLIN | Hoei | €36.6M | 38 | 100 | P84 | — | |
| 318 | RAES MOTOREN OOSTENDE | Oostende | €36.5M | 27 | 22 | P22 | — | |
| 319 | Audika | Leuven | €36.4M | 163 | 38 | P26 | audika.be | |
| 320 | TOP MOTORS WAREGEM | Waregem | €36.2M | 29 | 78 | P56 | — | |
| 321 | CIAC - GENT | Gent | €36.2M | 35 | 71 | P48 | — | |
| 322 | A&M Sint-Truiden | Sint-Truiden | €36.2M | 28 | 48 | P32 | — | |
| 323 | Société Belge Etam | Etterbeek | €35.9M | 210 | 92 | P72 | — | |
| 324 | SUKO | Koekelare | €35.8M | 6 | 88 | P67 | — | |
| 325 | JULES BELGIQUE - JULES BELGIË | Brussel | €35.8M | 170 | 90 | P69 | — | |
| 326 | APOTHEEK DESSEIN | Beernem | €35.7M | 62 | 73 | P52 | apotheekdessein.be | |
| 327 | INKOOPCENTRA VAN ZON | Beringen | €35.5M | 36 | 95 | P75 | — | |
| 328 | V&D MOTORS | Tielt | €35.3M | 15 | 49 | P32 | vdmotors.be | |
| 329 | ROELMAN | Brugge | €35.3M | — | 81 | P59 | — | |
| 330 | STERCKX | Halle | €35.0M | 28 | 46 | P30 | sterckx-desmet.be | |
| 331 | AUTOMOTIVE GROUP | Roeselare | €34.9M | 31 | 99 | P82 | automotivegroup.be | |
| 332 | Lemmens - Le Couter | Waregem | €34.8M | 23 | 100 | P84 | — | |
| 333 | DISTRI | Quaregnon | €34.8M | 32 | 98 | P81 | distri.com | |
| 334 | Percy Motors Automobiles | Waver | €34.6M | 28 | 38 | P26 | — | |
| 335 | WOODSTOXX | Menen | €34.6M | 61 | 99 | P82 | woodstoxx.be | |
| 336 | ROB | Sint-Pieters-Woluwe | €34.6M | 170 | 51 | P33 | — | |
| 337 | PIERRE JOEL MOTORS | Waver | €34.5M | 9 | 46 | P30 | — | |
| 338 | MICHAEL MAZUIN CHARLEROI EST | Fosses-la-Ville | €34.5M | 28 | 53 | P35 | — | |
| 339 | Garage CHIF | Charleroi | €34.5M | 51 | 92 | P72 | renga-chif.be | |
| 340 | TOP OF THE CROP | Antwerpen | €34.5M | 2 | 51 | P33 | topofthecrop.com | |
| 341 | METROPOOL ZUID | Aartselaar | €34.4M | 29 | 32 | P24 | — | |
| 342 | ETABLISSEMENTS FELIX SPIRLET FILS | Verviers | €34.4M | 55 | 35 | P25 | — | |
| 343 | SG LIGHTING SA/NV | Mechelen | €34.1M | 53 | 98 | P81 | — | |
| 344 | Vorwerk BENELUX | Vilvoorde | €34.1M | 24 | 44 | P29 | — | |
| 345 | ODYSSEY | Beyne-Heusay | €34.1M | 139 | 82 | P60 | odyssey.be | |
| 346 | Garage Montana | Zaventem | €34.0M | 11 | 96 | P78 | garagemontana.be | |
| 347 | Media Markt Antwerpen | Antwerpen | €33.8M | 54 | 2 | P1 | — | |
| 348 | AMERICAN CLOTHING DISTRIBUTION | Evergem | €33.7M | 144 | 46 | P30 | — | |
| 349 | Morren Motor | Sint-Truiden | €33.6M | 29 | 81 | P59 | — | |
| 350 | ROGIERS DENDERMONDE | Dendermonde | €33.6M | 38 | 57 | P37 | — |