Kies een sector en regio: alle spelers gerankt op omzet, gezondheid of personeelsbestand. Selecteer bedrijven en vergelijk ze direct.
| ⚖ | # | Bedrijf | Gemeente | Omzet | FTE | Gezondheid | Sector-pctl | Web |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 401 | ARGONA | Lochristi | €3.3M | — | 85 | P50 | argona.eu | |
| 402 | VANGRONSVELD VERLICHTING - ELECTRO | Bilzen-Hoeselt | €3.3M | — | 95 | P66 | — | |
| 403 | ZeBorne | Nijvel | €3.2M | 16 | 76 | P41 | zeborne.be | |
| 404 | N & T. SERVICES | Schaarbeek | €3.2M | 8 | 100 | P78 | ntservices.com | |
| 405 | BN TRAVAUX | Bastenaken | €3.2M | — | 97 | P82 | — | |
| 406 | DAKWERKEN SCHOLLIER DENNY | Torhout | €3.2M | 4 | 100 | P75 | — | |
| 407 | SOCIETE DE GESTION DE LA CITE ADMINISTRATIVE DE L'ETAT A BRUXELLES | Brussel | €3.2M | 22 | 86 | P52 | — | |
| 408 | MENUISERIE SAC | Bastenaken | €3.2M | 14 | 70 | P34 | menuiseriesac.be | |
| 409 | MILIV | Asse | €3.1M | — | 53 | P21 | — | |
| 410 | BAERT GEBROEDERS | Lochristi | €3.1M | 13 | 86 | P52 | baertgebroeders.be | |
| 411 | VDSA Solutions | Diepenbeek | €3.1M | — | 100 | P75 | — | |
| 412 | Livarti CSB | Diest | €3.1M | 13 | 84 | P54 | — | |
| 413 | EcoRens | Opwijk | €3.1M | — | 99 | P73 | ecorens.be | |
| 414 | BO-PLAST Thermo | Luik | €3.1M | 2 | 68 | P32 | — | |
| 415 | PETERS ELECTRO | Bree | €3.0M | 23 | 67 | P30 | — | |
| 416 | ELECTROTECHNIQUE ET MECANIQUE DE TERTRE | Anderlecht | €3.0M | 20 | 80 | P45 | — | |
| 417 | CEGWA | Herstal | €3.0M | 21 | 46 | P18 | cegwa.be | |
| 418 | RTEK | Lokeren | €3.0M | 13 | 80 | P45 | rtek.be | |
| 419 | Firma Vandenbulcke | Brugge | €2.9M | 12 | 89 | P57 | — | |
| 420 | BLUEBRIDGE TECHNICS | Brussel | €2.9M | 18 | 24 | P11 | — | |
| 421 | Binto | Antwerpen | €2.9M | 0 | 90 | P58 | binto.be | |
| 422 | VANDECO CONSTRUCT | Sint-Jans-Molenbeek | €2.8M | — | 100 | P75 | — | |
| 423 | W.G.M. CONSTRUCTIONS | Jemeppe-sur-Sambre | €2.8M | 24 | 2 | P0 | — | |
| 424 | C.V.I. | Knokke-Heist | €2.7M | 11 | 63 | P27 | — | |
| 425 | VAN HULLE PAUL GRONDWERKEN | Tielt | €2.7M | 12 | 87 | P53 | — | |
| 426 | BACUS CONCEPT | Wemmel | €2.7M | — | 91 | P60 | — | |
| 427 | AXOY | Blegny | €2.7M | — | 88 | P55 | — | |
| 428 | STROBBE MOBILITY SOLUTIONS | Izegem | €2.7M | 5 | 100 | P75 | — | |
| 429 | GEVAS CONSTRUCT | Boortmeerbeek | €2.7M | 1 | 83 | P48 | gevasconstruct.be | |
| 430 | Zenit Schilderwerken | Wommelgem | €2.7M | 26 | 52 | P21 | — | |
| 431 | NEKUTA | Sint-Jans-Molenbeek | €2.7M | — | 87 | P53 | nekuta.be | |
| 432 | CONCOORD | Ciney | €2.7M | 12 | 51 | P20 | concoord.com | |
| 433 | CITY FACADE | Etterbeek | €2.7M | — | 86 | P52 | cityfacade.be | |
| 434 | AGENCE IMMOBILIERE SOCIALE EVEROISE HECTOR DENIS - EVERS SOCIAAL WONINGBUREAU HECTOR DENIS | Evere | €2.6M | 9 | 66 | P52 | — | |
| 435 | B.B.V. GROUP | Evere | €2.6M | 11 | 93 | P63 | bbvgroup.com | |
| 436 | DECHESNELEC | Soumagne | €2.6M | 8 | 100 | P75 | — | |
| 437 | PACA CONSTRUCT | Sint-Genesius-Rode | €2.6M | — | 100 | P75 | — | |
| 438 | MR Rénovations | Ukkel | €2.5M | — | 100 | P75 | — | |
| 439 | MR COMPANY | Anderlecht | €2.5M | 4 | 77 | P42 | mrcompany.com | |
| 440 | LENIMMO | Temse | €2.5M | 4 | 94 | P65 | — | |
| 441 | MULTICOLORE | Luik | €2.5M | 12 | 87 | P53 | multicolore.be | |
| 442 | ETABLISSEMENTS DEMOL | Rebecq | €2.5M | 20 | 58 | P24 | — | |
| 443 | BE4 Team | Grimbergen | €2.4M | — | 77 | P42 | be4team.com | |
| 444 | A.G.S. | Knokke-Heist | €2.4M | — | 100 | P75 | — | |
| 445 | DIJKMANS DAK - EN RESTAURATIEWERKEN | Hasselt | €2.4M | 21 | 90 | P58 | — | |
| 446 | TUNA GROUP | Schaarbeek | €2.4M | — | 100 | P75 | tunagroup.be | |
| 447 | GARDEN & POOL | Mont-Saint-Guibert | €2.4M | 6 | 58 | P24 | gardenpool.be | |
| 448 | CARDOSO CONSTRUCT | Beersel | €2.3M | — | 100 | P75 | — | |
| 449 | ZONNECENTRALE LOMMEL | Hasselt | €2.3M | — | 87 | P53 | — | |
| 450 | BDR-entreprise générale | Waterloo | €2.3M | — | 54 | P22 | immo-bdr.be |